Ons team

Maak kennis met de specialisten van CelsusCare

CelsusCare-VerzuimReductie-Thijs-Oosterhuis-circle

Thijs Oosterhuis

Eigenaar. Gepokt en gemazeld met 35 jaar ervaring in verzuim binnen grote organisaties. Naast een ruime theoretische achtergrond hebben de praktijk ervaringen hem gevormd tot expert.

06 549 709 75
oosterhuis@cc-consultancy.nl

CelsusCare-VerzuimReductie-Marcel-Zuidema

Marcel Zuidema

Jurist met een specialisatie binnen de rechtsgebieden arbeids- en sociaal zekerheidsrecht. Komt direct met een concreet en pragmatisch advies. 

06 270 064 42
zuidema@cc-consultancy.nl

Martijn-Engel-Celsuscare

Martijn Engel

Consultant. Heeft als verzuimspecialist ruime ervaring in de uitvoering van casemanagement voor poortwachter, eigenrisicodrager Ziektewet en WGA-schademanagement. Analytisch, praktisch en resultaatgericht.

06 198 461 82
engel@cc-consultancy.nl 
naam_afbeelding

Arianne

Arianne Meijst

Stephan Belt Celsuscare

Stephan Belt

Directeur. Ruim 20 jaar ervaring binnen de consultancy als HR adviseur met arbeids- en sociaal zekerheidsrecht als specialisatie. Doelgericht en praktisch.

06 200 753 46
belt@cc-consultancy.nl
naam_afbeelding

CelsusCare-VerzuimReductie-Hans-Loer

Hans Loer

Arbo-arts. Ruim 30 jaar ervaring als begeleidend arts binnen arbeidsongeschiktheid en verzuim. Toegankelijk en meedenkend, maar altijd een eerlijke mening en advies.

06 250 904 60
loer@cc-consultancy.nl

naam_afbeelding

CelsusCare-Willemien-Hagenouw

Willemien Hagenouw

Officemanager en het eerste aanspreekpunt voor onze klanten en de Inkomensverzekeraars. Ondersteunt ons team en beschikt over ruime kennis en ervaring op het gebied van WGA-schademanagement en verzuim- en inkomensverzekeringen.

06 253 949 44
hagenouw@cc-consultancy.nl 

alexei-maridashvili-BOqK8p1pHX4-unsplash-scaled
Scroll naar boven